0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

MPJ: Flamujt në ambasada dhe misione në gjysmështizë, anulohen ngjarjet

Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ) e njofton opinionin se në përputhje me Vendimin e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut për tri ditë zie në nder të viktimave të zjarrit tragjik në qendrën modulare për KOVID në spitalin në Tetovë, në të gjitha ambasadat dhe misionet jashtë vendit ulen flamujt në gjysmështizë përgjatë ditëve të zisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle