Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

MPJ e Shqipërisë: Serbia t’i tërheq forcat e armatosura në afërsi të kufirit dhe palët të kthehen në dialog

Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Shqipërisë reagoi lidhur me rastin në veri të Kosovës, “duke shprehur shqetësim për sjelljen e Serbisë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle