Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

MPJ e Kosovës konfirmoi se 10 persona e kanë humbur jetën në fatkeqësinë e autobusit në Kroaci

Ministria kosovare e Punëve të Jashtme dhe Diasporës konfirmoi se në fatkeqësinë rrugore të autobusit të Kosovës afër Sllavonski Brodit në Kroaci, jetën e humbën dhjetë persona, ndërsa 44 morën ndihmë mjekësore në spitalin e atjeshëm, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle