0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

MPB: Zbulohen PCR teste të falsifikuara në VK Tabanoc dhe VK Aeroporti ndërkombëtar Shkup

Nëpunësit policor nga Qendra rajonale për punë kufitare Veri dje zbuloi 11 PCR teste  negative të falsifikuara  të dorëzuara nga shtetas të Maqedonisë në VK Tabanoc dhe VK Aeroporti ndërkombëtar Shkup, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle