0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MPB: Nuk ka pasur kërcënim as sulm ndaj nëpunësve policorë në Haraçinë, rasti është zbardhur plotësisht

Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi se pas kontrollimeve të detajura nga ana e SPB Shkup dhe të Departamentit për kontroll të brendshëm, Hetime kriminalistike dhe Standarde profesionale, janë dezinformime të plota publikimet se nëpunës policorë kanë qenë të sulmuar në komunën Haraçinë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle