0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

MPB ka regjistruar 204 shkelje të komunikacionit në Shkup, 118 për vozitje të shpejtë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme  në kontrollet e Ministrisë së Punëve të Brendshme, janë shqiptuar gjithsej 204 masa, mes të cilave 118 sanksione për vozitje  me shpejtësi më të madhe  nga e lejuara, 26 për vozitje nën ndikim të alkoolit, 13 për vozitje pa patentë shoferi, gjashtë shkelje të motoçiklistëve dhe shtatë për vozitës fillestarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle