0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQVideo SQ

MPB: Janë shqiptuar 224 sanksione, 60 prej të cilave për vozitje të shpejtë

Si pjesë e kontrolleve të intensifikuara të komunikacionit, policia dje shqiptoi 224 gjoba, prej të cilave 60 gjoba për vozitje më të shpejtë se e lejuara, 40 për shkelje të kryera nga këmbësorë, 14 për vozitje pa patentë shoferi dhe 12 shkeljet e kryera nga motoçiklistët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle