0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

MPB-ja përgënjeshtron se në Qendrën e pranimit në Gazi Babë do të akomodohen refugjatët nga Afganistani

Ministria e Punëve të Brendshme në mënyrë të ashpër i përgënjeshtron dezinformatat e plasuara nga portalet se Qendra e pranimit në gazi Babë do të përdoret për akomodimin e refugjatëve nga Afganistani, dhe se ministri Spasovski këtë e ka konfirmuar. Kjo absolutisht është një lajm i rremë!

Butoni Kthehu në krye
Mbylle