0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

MPB informon për paraqitje lidhur me procesin zgjedhor

Në SPB Ohër rreth orës 14:10 nga kryetari i këshillit zgjedhorë ka pasur paraqitje se në vendvotimin nr.1884 në fshatin e Strugës Oktisi, K.S.(67) nga fshati Oktisi e ka grisur dhe hedhur

Butoni Kthehu në krye
Mbylle