0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

MPB: Deri në orën dymbëdhjetë 39 për qind më pak ngjarje për shkelje të procesit të votimit në krahasim me zgjedhjet e kaluara

- Ministria e Punëve të Brendshme deri më tani nuk ka regjistruar shkelje serioze të rendit dhe qetësisë publike gjatë votimit, që në përgjithësi po zhvillohet qetë, pa probleme. Deri në orën 12:00, sot, ka për 39 për qind ulje të numrit të ngjarjeve në krahasim me zgjedhjet në korrik të vitit 2020.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle