0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

MPB: Arrestohet një demonstrues i cili plagosi një polic në protestën e djeshme

 Pjesëtarët e Njësisë për krim të dhunshëm - Sektori për krim të dhunshëm pranë MPB-së Shkup sot, pas masave dhe aktiviteteve të ndërmarra, e privuan nga liria G.K. (22) nga Shkupi, i cili mbrëmë gjatë tubimit publik ka hedhur me sende të forta ndaj nëpunësve policorë dhe ka lënduar njërin prej tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle