0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQ

MPB: Arrestohen katër persona dhe konfiskohet drogë me vlerë prej rreth 70.000 eurove

Në aksion të koordinuar të nëpunësve policorë nga Departamenti për polici kriminale - Sektori për trafikim të paligjshëm të drogës, armëve dhe materieve të rrezikshme, SPB Gostivar dhe SPB Dibër dje privuan nga liria katër persona dhe sekuestruan rreth 20 kilogram marijuanë, me vlerë rreth 70,000 euro, si dhe tre automjete, informoi sot Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle