0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

MPB: 224 kundërvajtje në Shkup, 42 për ngasje të shpejtë, 20 për mospasje të patentë shoferit

Në territorin e Qytetit të Shkupit dje janë shqiptuar gjithsej 224 masa, mes të cilave për ngasje të shpejtë më shumë se e lejuara 42 sanksione, 20 për ngasje pa patentë shoferi, shtatë për ngasje nën ndikimin e alkoolit, dhjetë për automjete me defekt dhe të paregjistruara, kumtoi MPB.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle