0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Moti sot me diell dhe shumë nxehtë deri në 42 gradë Celsius, vazhdon faza portokalli

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë nxehtë  me erë të dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të lëvizë prej 14 deri në 23 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale prej 35 deri në 43 gradë Celsius. Indeksi UV=9.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle