0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti paradite me paraqitje të mjegullës, gjatë ditës me diell me vranësira të vogla deri mesatare

– Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë mbi mesataren me vranësira të vogla deri mesatare, edhe pse paradite do të ketë paraqitje të mjegullës nëpër disa lugina. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle