0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti paradite do të jetë me diell dhe i ngrohtë dhe me vranësira të vogla deri në mesatare

 Moti sot paradite do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të lehta deri mesatare dhe me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi i ndryshueshëm, ndërsa pasdite do të ketë paraqitje lokale të paqëndrueshmërisë me shi të dendur dhe bubullima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle