0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Moti paradite do të jetë me diell dhe i ftohtë, nga e hëna pasdite me reshje shiu

Moti sot do të jetë me diell me temperatura të ulëta të mëngjesit që do të zbresin deri në shkallën e katërt, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 23 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle