0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Moti nesër me vranësira mesatare dhe erë të dobët

Moti nesër në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit kohëpaskohe do të fryjë erë e përforcuar veriore, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle