0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti nesër me diell, i ftohtë dhe me erë

Moti nesër në vend do të jetë me diell, i ftohtë dhe me erë. Kryesisht në pjesët veriore do të ketë vranësira të vogla deri në mesatare. Përgjatë Vardarit do të fryjë erë e fortë e përkohshme veriperëndimore deri veriore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle