0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti nesër me diell dhe i nxehtë

Moti nesër do të jetë me diell dhe I nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë vranësira të shtuara dhe në rajonet veriperëndimore malore do të ketë kushte për reshje të shkurta të rrëmbyeshme të shiut, diku-diku me bubullima të rralla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle