0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti me vranësira dhe temperatura deri në 14 gradë

Moti paradite do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më shumë vranësira në pjesët perëndimore. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 7 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale prej 8 deri në 14 gradë Celsius, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle