0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti me vranësira dhe erë me reshje lokale shiu

Moti sot në vend do të jetë kryesisht i vranët, paradite në juglindje me reshje lokale shiu. Në fund të ditës vranësirat pjesërisht do të ulen. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriorë, ndërsa pasdite erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle