Parashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti me mjegull dhe mëngjes të ftohtë, pasdite me diell

Paradite do të ketë kushte për paraqitjen e mjegullave si dhe vranësira të ulëta në disa lugina. Gjatë ditës, moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit me vranësira të shtuara. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -6 deri në 2 gradë, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizë nga 6 deri në 12 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle