0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti më i ftohët dhe më shumë borë në Lazarpole

Temperatura më e ulët në vend këtë mëngjes u regjistrua në Lazarpole – 4 dhe në Mavrovë – 3. Në vendet tjera gjithandej është mbi zeron, ndërsa maksimalja është gjashtë gradë nga të numëruarat në Gjevgjeli. kumtoi DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle