0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti me diell me vranësira të vogla deri mesatare

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare, paradite në disa lugina me mjegull dhe vranësira dukshëm të ulëta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle