0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti me diell me vranësira mesatare dhe mjegull të mëngjesit nëpër lugina

- Nëpër disa lugina sot paradite do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësira të ulëta, ndërsa gjatë ditës moti do të jetë me diell me vranësira mesatare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle