0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti me diell dhe vranësira të ndryshueshme

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të moderuara. Do të fryejë erë e dobët, ndërsa përgjatë lumit Vardar do të ketë erë të moderuar nga drejtimi verior. Gjatë natës së Vitit të Ri, në fusha të caktuara do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 5 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrij nga 9 deri në 15 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle