0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti me diell dhe shumë nxehtë deri në 38 gradë Celsius dhe indeksi UV 9

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë nxehtë me vranësira mesatare. Pasdite do të ketë zhvillim të paqëndrueshmërisë lokale me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle