0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti me diell dhe ngrohtë me temperatura deri në 35 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Pasdite do të ketë kushte për paraqitje të rrallë të reshjeve të rrëmbyeshme dhe bubullima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle