0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQ

Moti me diell dhe me vranësira mesatare, temperaturat deri në 21 gradë

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite do të rriten vranësirat në pjesët perëndimore, do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle