0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQ

Moti me diell dhe me vranësira mesatare, shi në pjesët perëndimore

Moti sot në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, në pjesët më të mëdha perëndimore do të ketë kushte për shi afatshkurtër. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, kryesisht nga drejtimi veriperëndimor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle