Infopako SQParashkimi i motit SQ

Moti kryesisht me vranësira dhe i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut

Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë në pjesët perëndimore, ku kohë pas kohe do të jenë të rrëmbyeshme dhe pritet lokalisht të ketë deri 20 l/m2. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle