0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Moti i qëndrueshëm dhe i ngrohtë, prej të mërkurën me shi dhe më i freskët

Moti është kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 12 në 21 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 28 në 38 gradë Celsius. UV=8

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle