Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Moti i lig në Moskë – shembet një pjesë e murit të Kremlinit, janë mbyllur të gjitha hyrjet drejt Sheshit të kuq

Në motin e lig që e kaploi Moskën, i shoqëruar me shi dhe vetëtima, u shemb një pjesë e murit të Kremlinit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle