0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti i keq la pa çati disa shtëpi në Negotinë, drurët e rënë e bllokuan rrugën Dubrovë – Vojshanc

- Moti i keq i shoqëruar me shi dhe erë i cili pasdite e kaploi rajonin e Negotinës, la pa çati disa shtëpi në Negotinë, ndërsa drurët e rënë e bllokuan rrugën Dubrovë-Vojshanc. Këtë për MIA-n e konfirmoi kryetari i Negotinës, Goran Stojanov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle