0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti i ftohtë dhe reshjet e borës janë të mirëseardhura për mbjelljet e vjeshtës

Ndryshimi i motit i ndodhur në fund të javës së kaluar me reshje bore dhe formim të mbulesës së borës, si dhe mbajtja e temperaturave të ulëta minimale negative për një kohë të gjatë, është pozitiv, veçanërisht për mbjelljet e vjeshtës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle