0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Moti do të jetë pjesërisht i vranët, ndërsa në viset malore me shi lokal dhe bubullima

Moti në mëngjes në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me shi lokal të rrëmbyeshëm si dhe bubullima kryesisht në rajonet malore. Pasditja do të jetë mesatarisht me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verior. Në pjesët jugperëndimore, era do të jetë me drejtim perëndimor dhe herë pas here me intensitet të shtuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle