0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti do të jetë me vranësira me reshje shiu, ndërsa në male borë

Moti sot do të jetë me vranësira me reshje shiu, ndërsa në pjesët më të larta malore me dëborë. Më shumë reshje shiu do të ketë pasdite dhe gjatë natës. Në më shumë vende do të bien mbi 20 l/m2 sediment ujor. Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, e sidomos në pjesët lindore, herë pas here më e fortë juglindore, e cila gjatë natës do të ndryshojë në drejtim të veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle