0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti do të jetë me vranësira me borë të kohëpaskohshme

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesët perëndimore dhe jugore me reshje të kohëpaskohshme bore. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle