0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Moti do të jetë me diell dhe erë, nga nesër shi dhe borë

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin -9 deri në 0, ndërsa maksimalja prej 4 deri në 12 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle