0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Moti deri në fund të ditës jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut, prej nesër me diell dhe më freskët

Moti deri në fund të ditës do të jetë I ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil me rreshje lokale të rrëmbyeshme të shiut, bubullima, erë ë përforcuar dhe kushte për dukuri të izoluar të motit të lig me breshër. Moti jostabil do të përqendrohet edhe në orët e mbrëmjes, lokalisht në formë të motit të lig. Gjatë natës do të jetë me vranësira të matura, me erë të dobët deri mesatare veriore, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle