0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot stabil dhe e nxehtë deri të marten, nga e mërkura vende-vende reshje të rrëmbyeshme dhe erë e përforcuar

Deri të martën moti do të jetë stabil dhe me ngritje të vogël të temperaturave ditore, Të mërkurën dhe të enjten sërish pritet destabilitet me reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar, kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle