0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot relativisht i vranët dhe i ngrohtë me temperatura deri 24 gradë

Moti sot në vend do të jetë me vranësira mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Në orët e mëngjesit nëpër disa fushëgropa do të ketë dukuri të mjegullës. Përgjatë Vardarit do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle