0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot mesatarisht i vrenjtur dhe më i freskët, me erë juglindore

Moti sot do të jetë me vranësira mesatare deri të konsiderueshme dhe më i freskët, nëpër fushëgropa me dukuri të mjegullës. Do të fryjë erë e matur nga drejtimi juglindor, më e shprehur përgjatë Vardarit. Në pjesët juglindore, pasdite do të ketë kushte për dukuri të reshjeve të shkurta të shiut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle