0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQParashkimi i motit SQServise informuese SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, në disa vende lokale mot I ligë me paraqitje të breshrit

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me shi të kohëpaskohshëm të rrëmbyeshëm dhe bubullima, lokalisht dhe në formë të motit të ligë me erë të përforcuar dhe kushte për paraqitje të breshrit. Në pjesët perëndimore do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle