0_Maqedoni.Portal SQInfopako SQMKD-AL SQParashkimi i motit SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme, me paraqitje të izoluar të shiut të kohëpaskohshëm të rrëmbyeshëm me bubullima

Moti në vend do të jetë pak më i freskët veçanërisht në pjesët veriore dhe do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme me paraqitje të izoluar të shiut të rrëmbyeshëm, afatshkurtër edhe si mot i ligë me erë të përforcuar dhe paraqitje të breshrit. Në pjesët perëndimore do të fryjë e rë e kohëpaskohshme veriore nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle