0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe me shi

Moti sot do të jetë me vranësira  të ndryshueshme deri në mesatare, ndërsa në pjesët lindore  dhe përgjatë Vardarit erë e përforcuar, përkohësisht erë e fortë nga drejtimi juglindor (70 km/h) paralajmërojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle