0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe më ftohtë me erë të përforcuar

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme  dhe ftohtë. Në mëngjes në juglindje ende do të ketë reshje lokale të dëborës. Do të fryejë erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi verior, më i shprehur përgjatë Vardarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle