0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe ftohtë

 Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe ftohtë me periudha të diellit. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar  nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -7 deri në -1 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 2 deri në 9 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle