0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot me vranësira mesatare, paradite me mjegull nëpër lugina dhe lugina të lumenjve

– Moti do të jetë mesatarisht i vranët, në mëngjes dhe paradite me kushte për paraqitje të mjegullës dhe vranësira të ulëta nëpër lugina dhe luginat e lumenjve dhe me erë të lehtë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri 7, ndërsa ajo maksimale prej 7 deri 13 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle